Спеціальні потреби

Українському диригенту присвоять звання «Артист ЮНЕСКО в ім’я миру»


Видатний диригент Національного академічного театру опери та балету України, а також головний диригент і художній керівник оркестру «Київ-Класик» Герман Макаренко отрмає почесне звання «Артист ЮНЕСКО в ім’я миру» на церемонії, яка пройде 29 листопада в штаб-квартирі організації в Парижі.

За повідомленням прес-служби Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури, після завершення церемонії відбудеться виступ оркестру «Київ-Класик» під керівництвом Германа Макаренка.

Як зазначається у повідомленні, Макаренку присвоєно почесне звання «на знак визнання його відданості справи просування музики як рушійної сили діалогу і взаєморозуміння між людьми, визнання його внеску в зміцнення миру і терпимості, зокрема за допомогою виступів оркестру «Київ-Класик», а також його глибокої відданості ідеалам і пріоритетам ЮНЕСКО».

Крім концертних виступів в різних країнах світу, Герман Макаренко є автором низки важливих праць, включно з монографією «Музика і філософія: Шопенгауер, Вагнер, Ніцше» та «Творчість диригента: естетико-мистецтвознавчі вимірювання», а також посібником для студентів вищих навчальних закладів.

55-річний львів’янин Герман Макаренко пропагує ідеї культурного розмаїття. Його музичний репертуар охоплює такі жанри, як фольклорні та класичні музичні традиції Північної і Латинської Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону, а також Європи і рідного регіону диригента - Львівщини.

Артисти ЮНЕСКО в ім’я миру – це міжнародно визнані знаменитості, які використовують свій вплив, популярність і авторитет для пропагування місії та програм ЮНЕСКО.

Співпрацюючи з ЮНЕСКО, вони допомагають привернути увагу широкої громадськості до основних питань розвитку, а також інформувати громадськість про діяльність організації в галузях освіти, науки і культури.

Герман Макаренко - перший український артист, якому присвоєно це почесне звання ЮНЕСКО.

Дивіться також: Професійна балерина українського походження - гордість американського театру балету

Професійна балерина українського походження - гордість американського театру балету. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG