Спеціальні потреби

Янукович неспроможний подолати захисників Євромайдану


Протестувальники на Євромайдані відновлюють і укріплюють зруйновані під час штурму огорожі. Вони не виключають, що влада зробить нову спробу прибрати барикади. Міністерство внутрішніх справ підтверджує – акція на Майдані Незалежності заборонена судом і тому правоохоронці мають законне право застосувати силу.

Удень після штурму на Євромайдані кипить робота. Після нічного протистояння із Беркутом добровольці насамперед укріплюють периметр барикад. На ділянках, звідки очікують нові атаки, насипали до трьох метрів снігу. Його поливають водою і укріплюють стальною арматурою.

Силою розігнати Майдан не вдасться
Юрій Луценко
На місці зруйнованих наметів з’явилися нові. Громадяни відгукнулися на заклики опозиції – людей на Майдані значно побільшало. Тут іде безперервний багатотисячний мітинг. Варять кашу і розносять їжу. Опозиція не виключає нових штурмів і чекає від влади сигналів про готовність до діалогу.

Говорить представник опозиції Юрій Луценко:

«Силою розігнати Майдан не вдасться. Будь-яке нарощування сили буде призводити до нарощування опору. Я абсолютно не сумніваюся, що майдан був і залишиться в центрі української столиці. Влада, яка отримала чіткі три умови для початку переговорів, нехтує цим і посилає на нас спецназ. Ми цього не боїмося. Ми до цього готові. Можна зачистити барикади, але не можна зачистити свідомість мільйона людей, які виходили і знову вийдуть на вулиці Києва».

Тим часом у МВС заявляють, що знову вдаватимуться до сили, в разі необхідності. Там нагадують – масові акції на Майдані Незалежності заборонив суд. Відтак, якщо попросить виконавча служба, міліція буде демонтувати барикади в центрі столиці.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG