Спеціальні потреби

Виставка «Майдан. Україна. Шлях до свободи»


Революція гідності на Майдані
Революція гідності на Майдані

На виставці зібрані фотографії, живопис, музика та реальні речі з Майдану. Організатори планують показати виставку в усьому світі, а відтак на її основі створити у Києві музей Майдану.

Предмети, обличчя і голоси Майдану. Усе справжнє: дбайливо зібране, записане й зафільмоване самими учасниками подій. Виставку, яка переносить в атмосферу тих тривожних, трагічних днів, відкрили в Українському домі. За два кроки від мирної нині площі оживають емоції, звуки, дими і вогні – все те, що відбувалося тут учора, а сьогодні стало історією.

Говорить куратор проекту і лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко:

«Спочатку була ідея зберегти це все, а потім з’явилось розуміння, що це треба не тільки зберігати, але й показувати по всьому світі».

Виставка вже побувала в Берліні, Лондоні та Нью-Йорку, і ось до річниці революції прибула у Київ. Організатори й спонсори кажуть – це тільки початок. Дерев’яні щити та іржаві барикади з Майдану об’їдуть увесь світ – щоб, усупереч міфам Кремля, розповісти правду про те, що тут відбувалося.

Валентина Подгорна, спонсор проекту і голова правління благодійного фонду «Дар» так каже про завдання виставки:

«Росія витрачає такі шалені кошти на цю пропаганду, що нам треба діяти не просто активніше, але й на попередження, щоб цьому протистояти».

XS
SM
MD
LG