Спеціальні потреби

Підтримка світу важлива, але Україна має сама вирішити свої проблеми – посол у Македонії


Україна має сама вирішувати свої проблеми, хоча і за сприяння міжнародної спільноти і при відповідній конструктивній позиції Росії - Юрій Гончарук.

Україна має сама вирішувати свої проблеми, хоча і за сприяння міжнародної спільноти і при відповідній конструктивній позиції Росії, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода посол України в Македонії Юрій Гончарук.

«Ситуацію ми маємо вирішувати самі, не міжнародні організації, іноземні держави, не Росія, а український народ. Якщо ми самі цим не будемо займатися – нас ніхто не буде підтримувати. Тому корінь проблеми – у самій Україні, (і все залежить – ред.) від того, як ми зможемо домовитися або вжити відповідних заходів, які зможуть стабілізувати ситуацію. І якщо при цьому буде підтримка міжнародної спільноти, якщо буде відповідна позиція Росії, спрямована на конструктив, а не на дестабілізацію, тоді ми досягнемо успіху», – сказав посол.

За його словами, міжнародна спільнота підтримує Україну. «Я не кажу, що далеко всі підтримують, але тим не менше підтримують. Міжнародна політична громадськість засуджує дії Росії проти України, але хотілося б конкретніших дій, які б дійсно впливали на позицію Росії», – заявив Гончарук, не уточнивши, яких саме конкретних дій.

Водночас, як сказав посол, позиції Європейського союзу і США сприяли проведенню дострокових президентських виборів в Україні.

Міжнародна спільнота засудила дії Росії з анексії Криму и домагається від Москви припинити ескалацію ситуації на українському ході.
Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG