Спеціальні потреби

Луценко має право повторно подати позов проти Пшонки у США


Луценко має право повторно подати позов проти Пшонки у США
Луценко має право повторно подати позов проти Пшонки у США

Формулювання «Dismissed without prejudice», яке використано у рішенні суду щодо позову Луценка, передбачає право на повторне подання.

Федеральний суд округу Колумбія США відхилив позов Юрія Луценка до генерального прокурора України Віктора Пшонки.

У копії рішення суду від 22-го лютого, наданого Голосу Америки, пояснюється, що сторона Луценка не надала суду у призначений термін свідчення про вручення позову відповідачам у справі та план вручення їм такого позову.

Документ вказує, що відповідні свідчення повинні були бути надані суду не пізніше 8-го лютого.

Коли їх не було надано у призначений термін, суд попередив сторону Луценка про те, що має право відхилити позов, або вдатись до інших мір щодо позивача за невиконання припису суду.

«Незважаючи на доступність суду таких мір, суд на свій розсуд надав Луценку останню можливість виконати рішення суду», - йдеться у документі.

Для цього, відповідно до документа, Луценку було надано час до 22-го лютого включно.

Луценку також було дано можливість «надати причину, з якою його позов не повинен бути відхилений».

Відповідно до документа, сторона Луценка не відповіла на жоден припис суду, тож 22-го лютого федеральний суд округу Колумбія присудив відхилити позов Луценка з правом повторного подання.

За словами юриста Костянтина Нестерова, який практикує у федеральних судах Нью-Йорка та Вірджинії і не пов’язаний зі справою, формулювання «Dismissed without prejudice», яке використано у рішенні суду щодо позову Луценка, означає право на повторне подання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG