Спеціальні потреби

Владислав Лук'янов: "Закони 16 січня - це помилка"


Народний депутат від фракції Партії регіонів Владислав Лук’янов назвав помилкою ухвалені 16 січня законопроекти, які спровокували новий виток протистояння між владою і суспільством. Як він сказав «Голосу Америки», час для прийняття цих законів було обрано невдало:

"Ми бачимо і розуміємо, що законопроекти, які були прийняті 16 січня, -- було обрано невдалий час для прийняття цих законів. Тому що суспільство сприйняло це не як боротьбу з навмисною брехнею, зі спотворенням фактів, боротьбу з тероризмом, а суспільство сприйняло ці закони як тиск на громадянське суспільство з боку влади. І безумовно, що коли законодавство не сприймається в державі, то це помилка. І ці помилки потрібно виправляти".

Яким чином виправляти помилку, треба обговорити, - додав Лук'янов. За його словами, один з можливих шляхів - це перенести введення в дію цих законів на пізніший час:

"Можливо, треба прийняти рішення і змінити початок введення в дію цих законів", - заявив депутат.

Як відомо, опозиція називає диктаторськими закони, ухвалені 16 січня у Верховній Раді. Опоненти влади заявляють, що будь-які зміни до цих законів неприйнятні, оскільки означали б їх легалізацію, і наполягають на скасуванні. Вимагати скасування "законів про диктатуру" опозиція має намір на позачерговій сесії парламенту у вівторок 28 січня.
XS
SM
MD
LG