Спеціальні потреби

Професія : весільний художник


Беннет каже, що її календар до кінця року повністю заповнений, і вже поступають замовлення на 2015-ий
Свого часу фотографія, а згодом і відео витіснили картину як провідний спосіб зберегти пам’ять про когось чи щось. Однак, людині притаманно повертатися до минулого.

Так, у Сполучених Штатах набирає популярності наймати художників, аби закарбувати якусь важливу подію, переважно весілля, у так би мовити прямому ефірі. Художник змальовує той чи інший захід, в залежності від того, як розгортаються події. І хоча коштує це не дешево, графік роботи таких майстрів розписаний далеко наперед.

Перший танець молодят Джини Д’Анни та Дональда Андерсона на весільному прийнятті біля Балтимора.

Анатомія "весілля по-американськи"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:49 0:00
​А поки гості із захопленням дивляться на пару, Патриша Беннет у затишному куті весільної зали робить замальовку танцю. Беннет – художниця, яка відображає на полотні особливі події життя у реальному часі:

«Я намагаюсь зосередитись на тому, що, на мою думку, є важливим для тих, хто замовив мої послуги. На весіллях – це, як правило, танець, торт».

Раніше Беннет працювала з портретами та пейзажами. Вперше зобразити на полотні подію у реальному часі вона спробувала під час святкування 97 дня народження своєї бабусі минулого року. Що і стало поворотним моментом її кар’єри. Вона каже:

«Для мене зображення урочистих подій має особливе значення, тому що я люблю малювати людей та гарні речі. А ще мені подобається відображати щасливі моменти та взагалі події у динаміці».

Ай Вейвея надихнув землетрус у Китаї
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
Direct link
Як правило, Беннет починає працювати над задніми планами за кілька годин до початку урочистостей. Щойно гості починають збиратися, вони попадають на полотно.

Говорить наречена Джина Д’Анна:

«Я намагаюсь вхопити емоції, які панують тут цього вечора. Ця родина та їх друзі просто сповнені щастям».

Однак, на полотно попадають не всі гості. Тому родичка жениха Анна Герґенроудер досить здивована, що їй таки пощастило.

«Я відчуваю себе дуже важливою. Мені 94 роки. Я навіть не знаю, чому потрапила на картину, але я дуже задоволена».

Беннет не проти трошки прикрасити своїх героїв:

«Вони все одно залишаються справжніми постатями. Це так само, як, наприклад, до мене приходить клієнтка і просить зробити волосся її чоловіка на картині більш густим. Я це роблю».

Що і стал
Раніше Беннет працювала з портретами та пейзажами. Вперше зобразити на полотні подію у реальному часі вона спробувала під час святкування 97 дня народження своєї бабусі минулого року.
За свою роботу Беннет бере півтори тисячі доларів. Вона каже:

«Все більше художників почали це робити, тому що це насправді цікаво. І це практична, дуже корисна послуга».

Прийняття закінчується, а полотно вже готове. Беннетт забирає роботу додому, щоб додати останні мазки, підписує картину, а відтак доставляє її замовнику.

Джина Д’Анна захоплена картиною:

«Боженько, яка гарна! Абсолютно розкішна робота! Картина вийшла навіть кращою, ніж я сподівалась. Вона насправді відображає емоції, ми можемо себе на ній пізнати, і це дуже захоплює. А ще колись ми зможемо поділитись радістю цього дня з нашим дітьми».

Роботи Рівери повернулись у Нью-Йорк
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00
Direct link
Патриша Беннет розповідає про нову тенденцію в побутовому мистецтві:

«Весілля у порівнянні з подіями всесвітнього масштабу, напевно, не така вже і важлива справа. Але для самих молодят це грандіозний момент. Мені подобається схоплювати історію у своїх роботах».

Беннет каже, що її календар до кінця року повністю заповнений, і вже поступають замовлення на 2015-ий.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG