Спеціальні потреби

США внесли до переліку порушників санкцій проти Росії 3 літаки Ірану


3 літаки Boeing 747 іранських авіакомпаній порушують експортні обмеження США щодо Росії, вважають в Міністерстві торгівлі США
3 літаки Boeing 747 іранських авіакомпаній порушують експортні обмеження США щодо Росії, вважають в Міністерстві торгівлі США

ВАШИНГТОН, 19 вересня (Reuters) – Міністерство торгівлі США в понеділок додало 3 літаки Boeing 747 іранських авіакомпаній, що надають вантажні послуги Росії, до переліку літаків, які, як вважають США, порушують експортні обмеження, які адміністрація президента США Джо Байден ввела проти Росії, через вторгнення до України.

Використовуючи відкриті дані торгівлі, Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі США ідентифікувало літаки, якими керують Mahan Air, Qeshm Fars Air і Iran Air, які здійснювали польоти та транспортували товари, включно з електронними пристроями, до Росії, що є очевидним порушенням суворих експортних обмежень Міністерства торгівлі США, введених проти Росії. Це перші три ідентифіковані іранські літаки.

Наразі в списку загалом 183 літаки, включені до переліку за явні порушення експортного контролю США, повідомили у міністерстві. Три іранські авіакомпанії, включені до переліку сьогодні, вже підпадають під ряд обмежень уряду США.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG