Спеціальні потреби

Північноатлантичний альянс перебрав командування операціями в Лівії


Північноатлантичний альянс перебрав командування операціями в Лівії
Північноатлантичний альянс перебрав командування операціями в Лівії

Північноатлантичний альянс перебрав на себе командування всіма повітряними операціями над Лівією. З часу розгорнення 19 березня міжнародної кампанії для забезпечення лівійської зони вільної від польотів, керівну роль в операціях відігравали Сполучені Штати.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен повідомив, що командування операціями перейшло до Альянсу у четвер вранці. Місія включає втілення в життя резолюції Ради безпеки ООН щодо забезпечення безполітної зони, як також дотриманння ембарго на продаж зброї Лівії та чинення авіаударів для захисту цивільного населення від нападів військ Муаммара Каддафі.

Тим часом, у повідомленнях американських медіа зазначається, що Центральне розвідувальне управління надіслало своїх агентів до Лівії для збору розвідувальних даних та нав’язання контактів з антиурядовими силами.

У Вашингтоні, Білий дім знову заявив, що США розглядають можливість постачання зброї лівійським повстанцям, але рішення у цій справі поки що не винесено. Надходять повідомлення про те, що президент Обама санкціонував проведення таємних операцій ЦРУ на підтримку повстанців у Лівії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG