Спеціальні потреби

Бої на сході Лівії не вщухають


Бої на сході Лівії не вщухають
Бої на сході Лівії не вщухають

У стратегічному нафтовому місті Брега, що на сході Лівії, точаться запеклі бої між повстанцями та силами, лояльними полковнику Муаммару Каддафі.

Згідно з повідомленнями з місця, збройні сутички не вщухають і, за ознаками, жодна сторона не має наміру відступити.

Тим часом, НАТО розслідує повідомлення, що у п’ятницю літак міжнародної коаліції завдав удару по автоколоні лівійських повстанців у місті Брега.

За повідомленнями очевидців, удар було завдано після того, як хтось серед групи бійців вистрелив із зенітки у повітря. Поки що неясно чи це стріляли повстанці чи сили, вірні Каддафі, які проникли у ряди повстанців.

Брега – одне з низки міст, розташованих вздовж узбережжя Середземного моря, контроль над яким, з часу спалаху боїв у середині лютого, неодноразово переходив від повстанців до урядових сил і назад до повстанців.

Сили Каддафі, здебільшого, відбили легко озброєних і мало вишколених бійців у місті Брега, хоча надходять повідомлення, що повстанці захопили райони навколо місцевого університету.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG