Спеціальні потреби

Лівійські проурядові сили блокують рух біженців


Єгипетські біженці, які втікають з Лівії
Єгипетські біженці, які втікають з Лівії

Управління верховного комісара ООН у справах біженців заявило, що кількість біженців з Лівії біля кордону з Тунісом різко впала через те, що їхній рух блокують озброєнні лівійські проурядові солдати з лівійського боку кордону.

Речниця УВК ООН у справах біженців вказала, що у п’ятницю кордон перетнуло лише дві тисячі біженців, тоді як у попередні дні ця цифра перевищувала 10 тисяч. Вона також сказала, що біженці залякані та відмовляються говорити; їхні телефони та відеокамери – конфісковані.

Кордон з Тунісом перетинають здебільшого іноземці, які працювали в Лівії. Яку частку з них складають громадяни Лівії, зараз не відомо.

Напередодні ООН оголосило про подвоєння кількості наметів у таборі біженців на туніському боці кордону, аби вмістити 20 тисяч біженців.

Міжнародна організація міграції оголосила, що вона почала власну евакуацію іноземців з міста Бенгазі, яке утримується повстанцями.

Напередодні Барак Обама заявив, що він схвалив використання військових літаків для евакуації єгиптян, які перетнули кордон з Тунісом. Також він заявив, що Агентство США з міжнародного розвитку та інші гуманітарні організації надсилають персонал та допомогу до прикордонних районів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG