Спеціальні потреби

З Лівії надходять повідомлення про масові вбивства


Верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллай
Верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллай

Верховний комісар ООН з питань прав людини Наві Піллай заявила, що з Лівії надходять повідомлення про масові вбивства, які повинні спонукати міжнародну громадськість вдатися до заходів для припинення насильства проти демонстрантів.

Пані Піллай виступала в суботу на екстреній сесії Ради ООН з прав людини у Женеві. Вона закликала до незалежного розслідування повідомлень, що лівійські сили безпеки вбили або поранили тисячі лівійців.

Також у п’ятницю генеральний секретар ООН Пан Гі Мун має виголосити промову в Раді Безпеки, яка збереться для обміркування становища в Лівії.

Тимчасом міністр закордонних справ Франції Мішель Алліо-Марі заявила французькому радіо, що Франція і Великобританія разом пропонують повне ембарго на продаж зброї, економічні санкції і заходи Міжнародного кримінального суду у справах, які стосуються злочинів проти людства.

Європейський Союз уже вирішив оформити санкції проти Лівії. Сполучені Штати також повідомили, що беруть до уваги накладення санкцій.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG