Спеціальні потреби

Всесвітня продовольча програма ООН закликає до збільшення допомоги Лівії


Виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Джозет Шіран розмовляє з лівійськими біженцями на кордоні з Тунісом.
Виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Джозет Шіран розмовляє з лівійськими біженцями на кордоні з Тунісом.

Представники Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) закликають міжнародну спільноту посилити заходи з метою запобігти гуманітарній кризі на кордонах Лівії.

Подорожуючи сьогодні до туніського кордону, виконавчий директор ВПП Джозет Шіран закликала до безпечного гуманітарного доступу до Лівії, аби допомогти біженцям, які втікають від заворушень. З такою метою ВПП розгорнула тримісячну кампанію збору коштів на суму в приблизно 39 мільйонів доларів.

У вівторок США привітали рішення Генеральної Асамблеї ООН тимчасово виключити Лівію з Ради ООН зі прав людини. ГА, до складу якої входять 192 країни, одностайно прийняла таке рішення, вказуючи на «грубі і систематичні порушення прав людини» лівійськими урядовими силами у ході придушення повстання проти автократичного лідера Муаммара Каддафі. ГА також висловила «глибоку стурбованість» станом прав людини у Лівії.

Лівія - перша країна, яку тимчасово позбавлено членства в Раді ООН зі прав людини з часу її створення у 2006 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG