Спеціальні потреби

Великобританія: уряд Муаммара Каддафі розпадається


Колишній міністр закордонних справ Лівії Мусса Кусса

Міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ заявив, що відставка міністра закордонних справ Лівії Мусси Кусси, який у середу прибув до Лондона, вказує на те, що уряд Муаммара Каддафі «поділений, перебуває під тиском і розпадається».

Міністр Гейґ додав у четвер, що Великобританія не запропонувала Куссі дипломатичного імунітету від переслідування з боку британських чи міжнародних органів влади та що він добровільно розмовляє з британцями. В минулому проти лівійського дипломата було висунуто звинувачення в причетності до вибуху бомби на борту літака Пан Американ над шотландським містечком Локербі у 1988 році, в результаті чого загинуло 270 людей.

У середу Кусса прибув з Тунісу до Лондона, де заявив британським органам влади що він подає у відставку з посади в уряді Каддафі. Британські офіційні особи закликали також інших прихильників Каддафі, щоб вони покинули його.

Представник лівійського уряду Мусса Ібрагім заперечив, що міністр закордонних справ утік, кажучи, що він перебуває у Великобританії з «дипломатичною місією».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG