Спеціальні потреби

Міжнародні сили збільшують тиск на Лівію


Учасники Лондонської конференції у справі Лівії
Учасники Лондонської конференції у справі Лівії

Президент Барак Обама заявив, що табір лівійського лідера Муаммара Каддафі свідомий того, що його правління наближається до кінця у зв’язку з тиском міжнародної громадськості на його уряд.

У телевізійному інтерв’ю у вівторок президент Обама сказав, що «петля затягується щільніше» довкола Каддафі та що люди, які його оточують, починають усвідомлювати, що «їх дні пораховані».

Міжнародні сили вже понад тиждень завдають повітряних ударів військам Каддафі, намагаючись утримати повітряну зону, заборонену для лівійських військових літаків.

На нарадах у Лондоні у вівторок представники понад 40 країн та міжнародних організацій дійшли висновку, що Каддафі мусить подати у відставку. Водночас відбуваються інтенсивні переговори з опозиційними силами в справі політичних змін у цій північноафриканській країні.

Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила, що резолюція ООН , яка дозволила повітряну операцію міжнародних сил, дозволить також законно озброювати повстанців, хоча рішення в цій справі дотепер не зроблено.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG