Спеціальні потреби

У Лівії спалахнули нові сутички між прихильниками Каддафі та опозицією


Лівійська опозиція закріплює свої позиції у східному регіоні країни
Лівійська опозиція закріплює свої позиції у східному регіоні країни

Нові сутички спалахнули між прихильниками лівійського лідера Муаммара Каддафі та антиурядовими силами, які вимагають його відставки. Сутички сталися у вівторок в місті Місрата, що за 200 кілометрів на схід від Триполі. Місрата – третє за величиною місто країни, яке опинилося під контролем антиурядових сил. Сутички сталися також у місті Завія, що на захід від столиці. Немає повідомлень, чи в результаті тих сутичок були жертви.

Сутички відбуваються в час, коли антиурядові сили закріплюють контроль над головними містами на сході країни і обіцяють «визволити» Триполі.

Тимчасом організатори протестів у столиці, яка є опорним пунктом Каддафі, закликали до влаштування нових мітингів у четвер і в п’ятницю, що викликає побоювання, що будуть нові криваві сутички.

Озброєна міліція і прихильники Каддафі – суміш лівійців і найманців з інших африканських країн – контролюють Триполі та укріплюють зовнішню оборону столиці. Водночас агенти органів безпеки розшукують людей. яких вважають нелояльними до режиму.

На сході країни демонстранти і військові частини, які виступили проти режиму Каддафі, укріплюють свої позиції уздовж узбережжя довжиною в 1600 кілометрів, встановлюють тимчасові органи влади та втримують контрольні пункти на головних шляхах регіону.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG