Спеціальні потреби

Війська Каддафі відновили обстріл міста Місрата


Обстріл потового району міста Місрата
Обстріл потового району міста Місрата

Очевидці і представники лівійської опозиції повідомляють, що війська Муаммара Каддафі розпочали нові атаки на місто Місрата.

Очевидці кажуть, що танки в західному районі оточеного міста розпочали обстріл Місрати в понеділок, наступного дня після того, як вони за атакували портовий район. Обстріл у неділю стався після того, як із мальтійського судна розвантажували продовольство і медичні товари. Незабаром після того, судно відійшло у море.

Також у неділю натовпи за атакували будинки італійського і британського посольств, за всіма ознаками, у відплату на ракетну атаку сил НАТО, в результаті якої, як сказано, загинув один із синів Муаммара Каддафі і троє його внуків. Неспокій спонукав Організацію Об’єднаних Націй вивести своїх співробітників з Триполі.

Британський міністр закордонних справ Вільям Гейґ осудив атаки на посольства, в результаті яких британське представництво було серйозно пошкоджене пожежею. Гейґ сказав, що атаки на дипломатичні представництва порушують Віденську конвенцію і додав, що його уряд вирішив видворити лівійського посла з Великобританії.

Італія також підтвердила, що її посольство було одним із кількох, пошкоджених вандалами. Вона звинуватила уряд Каддафі в тому, що він не вдався до кроків для захисту іноземних представництв.

Більшість західних країн закрила свої посольства в Триполі перед тим, як кілька тижнів тому розпочалося військове втручання НАТО.

XS
SM
MD
LG