Спеціальні потреби

У Лівії здійснено напади на посольства Великобританії та Італії


У Лівії здійснено напади на посольства Великобританії та Італії
У Лівії здійснено напади на посольства Великобританії та Італії

Напади на посольства засудив британський міністр закордонних справ Вільям Гейґ і заявив, що його уряд видворить лівійського посла з Великобританії. Він зазначив, що атаки на дипломатичні місії порушують Віденські конвенції.

Італія звинуватила уряд Каддафі у недостатніх заходах для захисту приміщень іноземних місій. Більшість західних союзників евакуювали працівників із своїх посольств у Тріполі кілька тижнів тому.

Речник лівійського уряду Мусса Ібрагім заявив, що у пізніх годинах у суботу 29-річний Саїф аль-Араб Каддафі та три онуки Муаммара Каддафі загинули під час, як це він сказав, відвертої спроби вбити лівійського лідера.

Ібрагім зазначив, що на час нападу Каддафі і його дружина перебували у домі сина, проте залишилися неушкоджені. Декілька інших осіб, які були з ними у будинку, отримали поранення.

Британський прем’єр-міністр Дейвид Камерон заявив, що стратегія НАТО в Лівії не порушує резолюції ООН, яка передбачає захист цивільного населення. Це, наголосив він, включає напади на командно-контрольні пункти, як також на військову техніку.
Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG