Спеціальні потреби

Країни НАТО не роблять достатніх зусиль у Лівії


Підготовка французького літака до рейду на Лівію
Підготовка французького літака до рейду на Лівію

Франція і Великобританія закликали партнерів з НАТО робити більше для захисту цивільного населення в Лівії. Тимчасом продовжуються бої між урядовими військами і повстанцями після провалу плану про припинення вогню.

НАТО утримує в силі повітряну зону, заборонену для лівійських літаків, і веде кампанію рейдів проти позицій військ Муаммара Каддафі. Однак міністр закордонних справ Франції Ален Жуппе заявив у вівторок французькому радіо, що альянс мусить зробити більше для знищення важкої зброї Каддафі.

Жуппе сказав, що він порушить це питання у вівторок під час нарад міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу і з міністрами країн НАТО дещо пізніше.

Натомість міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ закликав країни альянсу, щоб вони збільшили кількість своїх літаків в операції, як це зробила Великобританія.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG