Спеціальні потреби

Делегація Африканського Союзу зустрічається з лівійськими повстанцями


Член делегації Африканського Союзу президент ПАР Джейкоб Зума
Член делегації Африканського Союзу президент ПАР Джейкоб Зума

Сотні демонстрантів, які підтримують повстанців, вийшли на вулиці біля готелю у Бенгазі, де делегація лідерів африканських країн зустрічається з представниками лівійської опозиції. Делегація Африканського Союзу пропонує повстанцям мирний план щодо припинення вогню, який, за їх твердженням, вже прийняв лівійський лідер Муаммар Каддафі.

Делегація АС каже, що крім припинення вогню, план передбачає переговори між повстанцями та урядом, захист іноземців у Лівії та продовження гуманітарної допомоги цивільному населенню.

У понеділок, лідери повстанців зазначили, що вони розглянуть пропозицію, проте наполягають на відставці Муаммара Каддафі.

Міністр закордонних справ Італії заявив, що синам Каддафі не слід відігравати будь-якої ролі у політичному майбутньому Лівії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG