Спеціальні потреби

Літаки НАТО помилково атакували позиції лівійських повстанців


Медики надають допомогу пораненому повстанцю
Медики надають допомогу пораненому повстанцю

Лівійські повстанці повідомили, що в четвер, у результаті повітряного удару сил НАТО неподалік міста Брега, поранення отримало кілька бойовиків. Повстанці ведуть бої з військами Муаммара Каддафі за контроль над цим важливим портовим містом. За час конфлікту воно кілька разів переходило під контроль то однієї, то другої сторони.

Кілька днів тому повстанці піддали критиці сили НАТО за те, що вони не можуть захистити цивільного населення та не атакують урядових сил на час та з більшою ударною силою.

Тимчасом офіційні особи кажуть, що 13 квітня у Катарі відбудеться зустріч міжнародної контактної групи, яка включає Сполучені Штати, Європейський Союз і близькосхідних союзників, для обміркування військових дій у Лівії. Французьке інформаційне агентство повідомляє, що Франція намагається переконати Африканський Союз, щоб він також надіслав своїх представників на зустріч.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG