Спеціальні потреби

НАТО відкидає критику з боку лівійських повстанців


Лідер повстанських сил у Лівії
Лідер повстанських сил у Лівії

Північноатлантичний союз відкинув критику з боку лівійських повстанців щодо повітряних ударів альянсу проти сил лівійського лідера Муаммара Каддафі.

Представниця НАТО Кармен Ромеро заявила в середу, що частота і точність повітряних ударів у Лівії не змінилися з часу, коли минулого тижня альянс перебрав контроль над військовими операціями. Вона додала, що захист цивільного населення в контрольованому повстанцями місті Місрата є головним пріоритетом НАТО.

Голова лівійських повстанців Абдель Фатта Юнес твердив, що відстрочка у здійсненні повітряних ударів у районі Місрати довела до жертв серед цивільного населення.

Юнес сказав, що він може закликати повстанських лідерів, щоб вони передали свої скарги Раді Безпеки ООН, яка дала дозвіл вжити військову силу в Лівії, щоб унеможливити урядовим військам атакувати цивільних.

Міністр закордонних справ Франції Ален Жуппе заявив у середу, що ситуація в Місраті «не може продовжуватись» і обіцяв провести розмови на цю тему з генеральним секретарем НАТО.

Французький міністр заявив, що війська Каддафі унеможливлюють НАТО здійснити повітряні удари тим, що вони перебувають у густо населених цивільних районах, і союзницьким силам дуже важко точно їх атакувати.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG