Спеціальні потреби

Лівійський уряд каже, що готовий провести реформи


Сеїф аль-Іслам Каддафі

Лівійський уряд заявив, що він готовий провести політичні реформи в країні, але відкинув пропозицію про відставку Муаммара Каддафі. Представник уряду Мусса Ібрагім заявив, що Лівія готова провести політичні, виборчі й конституційні зміни, проте додав, що ці зміни очолить Каддафі.

Раніше газета «Нью-Йорк таймс» повідомила, що щонайменше два сини лівійського лідера запропонували, щоб їх батько відмовився від влади і погодився на перехід до конституційної демократії під проводом свого сина Сеїфа аль-Іслам Каддафі. Сеїфа уже довший час вважали наступником Каддафі, навіть ще до того, які почалися поточні політичні заворушення. Однак повстанці відкинули цей план.

У понеділок міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні заявив, що Італія вирішила визнати Тимчасову національну раду як єдиного представника лівійського народу. Він сказав, що Італія протягом наступних кількох днів планує надіслати свого посланника до східнолівійського міста Бенгазі, де перебуває повстанський уряд.

Італія винесла це рішення після того, як Франція і Катар визнали повстанську раду. Як Італія, так і Катар мають чималі інвестиції в лівійській нафтовій індустрії.

За повідомленням інформаційних агентств, повстанці надішлють у вівторок перший незалежний транспорт нафти, правдоподібно до Катару.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG