Спеціальні потреби

Лівійські повстанці висунули передумови для припинення вогню


Представник лівійського уряду Ібрагім Мусса

Лідер лівійської опозиції заявив, що повстанці погодяться на припинення вогню, якщо Муаммар Каддафі припинить військові дії і погодиться дозволити антиурядові протести. Представник опозиції Мустафа Абдул-Джаліл зробив таку заяву в п’ятницю в Бенгазі на прес-конференції з представником ООН Абделіллахом аль-Хатібом, який намагається досягти політичної розв’язки конфлікту. Представники ООН вимагають припинення вогню в Лівії.

Пропозиція повстанців надійшла в час, коли британські засоби масової інформації повідомили, що посланник Каддафі відвіддав Лондон для розмов з британськими офіційними особами.

У повідомленнях говориться, що лівійським посланником є Мохаммед Ісмаїл, високопоставлений помічник сина Каддафі – Саїфа аль-Іслама.

Представник Міністерства закордонних справ Великобританії заявив газеті «Ґардіан», що лівійській стороні передано чітку заяву, що Каддафі «мусить подати у відставку». Британський представник відмовився від додаткових коментарів про контакти з лівійськими офіційними особами.

Дипломатичні заходи відбуваються в час, коли два високопоставлені службовці залишили уряд Муаммара Каддафі.

XS
SM
MD
LG