Спеціальні потреби

Війська Каддафі атакують позиції повстанців у місті Аджабія


Війська Каддафі атакують позиції повстанців у місті Аджабія
Війська Каддафі атакують позиції повстанців у місті Аджабія

Війська лівійського лідера Муаммара Каддафі здійснили повітряний рейд на контрольоване повстанцями місто Адждабія і наближаються до їх головного опорного пункту Бенгазі.

Очевидці кажуть, що в ході проведеного у вівторок нальоту бомби впали на західні окраїни міста. Французьке агентство новин повідомило, що загинув щонайменше один повстанець.

У понеділок війська Каддафі також бомбардували західно-лівійське місто Зувара, що розташоване за 120 кілометрів від Триполі. Зувара – одне з кількох міст у західному районі країни, які повстанцям вдалося здобути на початку подій місяць тому.

Немає певності щодо того, хто контролює нафтовий порт Брега. В повідомленнях у понеділок сказано, що повстанці відбили житловий район міста, тоді як війська Каддафі контролюють індустріальну частину.

Легко озброєні і погано зорганізовані опозиційні бойовики не можуть стримати просування лівійської армії, яка має літаки, танки і важку зброю. Протягом минулого тижня повстанські сили, які просунулись у західному напрямку, були змушені відступити на майже 200 кілометрів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG