Спеціальні потреби

У Лівії повстанські сили відступають під тиском військ Каддафі


Війська Каддафі після захоплення міста Рас-Лануф
Війська Каддафі після захоплення міста Рас-Лануф

Антиурядові повстанці, які намагаються усунути від влади лівійського лідера Муаммара Каддафі, після значних поразок у боях з урядовими військами, відступають з дотеперішніх позицій.

Повстанці вже покинули нафтовий порт Рас-Лануф. Там залишилися лише невеликі частини, які ставлять опір у місті, яке колись вони повністю контролювали. Повстанці кажуть, що війська Каддафі атакують на суші, з повітря, і моря, щоб встановити свій контроль над районом.

У четвер повстанське командування визнало, що після двох днів перебування під повстанським контролем, урядові сили зайняли західне місто Ез-Завія, що неподалік Триполі.

Хоча повстанські сили зазнали кілька поразок на полі бою, повстанці у своєму опорному пункті Бенгазі у четвер відзначали визнання Францією опозиційної адміністрації.

Міжнародний комітет Червоного Хреста заявив, що конфлікт у Лівії перетворився у громадянську війну. Організація Об’єднаних Націй каже, що в результаті конфлікту понад 1 000 людей загинуло і понад чверть мільйона втекти з країни.

Тимчасом французький нафтовий гігант «Тоталь» повідомив, що конфлікт у Лівії є причиною значного скорочення видобування нафти.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG