Спеціальні потреби

Лівійські літаки здійснили нові повітряні рейди на Рас-Лануф


Повітряна атака сил Муаммара Каддафі
Повітряна атака сил Муаммара Каддафі

У вівторок сили лівійського лідера Муаммара Каддафі продовжували контрнаступ проти повстанців. Вони здійснили нові повітряні рейди на нафтовий порт Рас-Лануф та навколишні райони. Згідно з повідомленнями, один з ударів проведено на житловий район.

Іноземні журналісти заявили, що літаки бомбардували двоповерховий будинок у Рас-Лануфі, завдаючи шкоди першому поверху. Поки що немає повідомлень про те, чи були жертви. День раніше також проведено подібні повітряні рейди.

Тимчасом у вівторок повстанці, які намагаються усунути від влади уряд Каддафі, заявили, що представник лівійського лідера запропонував переговори з повстанським керівництвом, але що цю пропозицію було відкинуто.

Представник повстанців сказав у вівторок, що дійсно було висунуто пропозицію, але що повстанці не вестимуть переговорів з Каддафі. Засоби масової інформації повідомили, що лівійський уряд заперечив, що він пропонував переговори з повстанцями.

У понеділок члени очоленої повстанцями правлячої ради в Бенгазі відкинули заклик до діалогу що його зробив колишній прем’єр-міністр Лівії Джадалла Азус аль-Талхі. Вони заявили, що мирні переговори неможливі доти, дроки Каддафі не подасть у відставку.

У заклику,який передано по державному телебаченню, аль-Талхі, який у 2008 році був головою представництва Лівії при Організації Об’єднаних Націй, просив повстанців, щоб вони погодились на переговори для врегулювання кризи і припинення кровопролиття.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG