Спеціальні потреби

США закликали Великобританію і ЄС забезпечити високу інтеграцію їх економік після Brexit


Міністр фінансів США Джек Лью
Міністр фінансів США Джек Лью

Міністр фінансів США Джек Лью мав у понеділок зустріч у Лондоні з представниками фінансових кіл.

«Міністр підтвердив, що в інтересах Європи, Сполучених Штатів і світової економіки є прозорий, гладкий і спільний процес, який призводить до високого ступеня інтеграції економічних відносин», – сказав прес-секретар Лью.

Міністр Лью додав, що Сполучені Штати як і раніше мають намір зберегти особливі відносини з Великобританією і тісне партнерство з ЄС. На початку наступного року прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей почне дворічні офіційні переговори про Brexit, але багато компаній уже стурбовані тим, що вона не визначила докладних цілей для майбутніх торговельних відносин Великобританії з ЄС.

Вони, зокрема, побоюються, що зобов’язання Мей приборкати міграцію з ЄС до Великобританії поставить під загрозу легкий доступ до ринків ЄС, які є місцем призначення для більшості британського експорту. Минулого тижня уряд Великобританії запевнив японського автовиробника Nissan, що він не втратить у результаті Brexit, перш ніж Nissan повідомив про плани створития нові моделі на північному сході Англії, що викликало вимоги про подібні обіцянки від інших компаній. Велика індустрія фінансових послуг Великобританії особливо стурбована тим, що втратить право продавати свою продукцію у всіх країнах ЄС.

«У ході бесіди секретар Лью підкреслив, що Сполучені Штати мають намір продовжувати працювати з Великобританією і ЄС з метою забезпечення стійкої економічної стабільності... », сказав його прес-секретар.

Лью також заявив, що економічне зростання США «залишається стабільним в умовах зустрічного вітру від світової економіки», і закликав країни вдатися до політики монетарних, фіскальних та структурних реформ для забезпечення міцного і стійкого зростання.

Дивіться також: Гелловін: рекордні 8 мільярдів 400 мільйонів доларів американці цьогоріч витратили на солодощі, костюми та прикраси

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG