Спеціальні потреби

Ринок марихуани у Каліфорнії після легалізації не моніторять, як обіцяли


У Каліфорнії 627 магазинів мають ліцензію на продаж марихуани, але лічені з них - звітують про роботу

Коли виборці Каліфорнії широко легалізували марихуану, їм обіцялиуважно стежити за продуктами на цьому новому ринку. Але через 16 місяців після того, як почалися продажі, система не виконує покладені на неї завдання.

Станом на минулий місяць лише дев'ять роздрібних торгових точок вводили дані в систему звітності, встановлену за контрактом на суму приблизно 60 мільйонів доларів, хоча в Каліфорнії всього 627 магазинів мають ліцензію на продаж марихуани.

Більшою мірою державні чиновники продовжують моніторити найбільший у країні легальний ринок марихуани тільки за записами на папері

Рівень участі є аналогічним для інших секторів, що розвиваються.

Лише 93 з більш ніж 1000 ліцензованих виробничих компаній, що продукують рослинні екстракти, масла та інші продукти, документували свою діяльність у мережі в квітні. Із майже 4000 ліцензованих виробників лише близько 7%, або 254, використовують високотехнологічну систему, за даними огляду державних даних.

Більшою мірою державні чиновники продовжують моніторити найбільший у країні легальний ринок марихуани тільки за записами на папері, хоча експертами відзначається більший ризик шахрайства за таких умов.

Дивіться також: Аеропорт Лос-Анджелеса став першим летовищем, де не забороняється марихуана

Аеропорт Лос-Анджелеса став першим летовищем, де не забороняється марихуана. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

XS
SM
MD
LG