Спеціальні потреби

Гарірі виключив можливість участі в очолюваному «Гезболлою» уряді


Саад Гарірі
Саад Гарірі

Виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Лівану Саад Гарірі заявив, що він не братиме участі у будь-якому новому уряді, який очолюватиме підтримуваний «Гезболлою» кандидат.

Про це своє рішення Гарірі повідомив сьогодні саме коли тимчасовий уряд розпочав дводенні переговори, на яких обиратимуть нового прем’єр-міністра країни.

У неділю, лідер «Гезболли» у Лівані Гассан Назралла сказав, що його угруповання намагатиметься сформувати уряд партнерства, в разі його кандидат здобуде більшість голосів у парламенті.

Назралла також зазначив, що «Гезболла» не має наміру виключати будь-яку політичну партії з чергового кабінету міністрів.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому угруповання «Гезболла» і його союзники вийшли зі складу кабінету прем’єр-міністра Гарірі, внаслідок чого уряд Лівану розпався.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG