Спеціальні потреби

Світові лідери вітають Барака Обаму з перемогою на виборах


Світові лідери надсилають вітання Бараку Обамі з переобранням на другий президентський термін після дуже важкої кампанії з республіканським кандидатом Міттом Ромні.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що він «тепло вітає» Обаму і розраховує на продовження співпраці в дусі стійкого партнерства між Сполученими Штатами і Організацією Об’єднаних Націй». Він також звернув увагу на деякі проблеми попереду – включно із закінченням кровопролиття в охопленій збройним конфліктом Сирії.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що стратегічний союз між Ізраїлем і Сполученими Штатами сильніший ніж будь-коли і що він продовжуватиме співпрацю з президентом Обамою. Нетаньягу є багаторічним приятелем республіканського кандидата Мітта Ромні.

Президент Росії Володимир Путін надіслав телеграму Обамі з привітяннм, тоді як представник Путіна сказав, що він прийняв новину «як дуже позитивну».

Британський прем’єр-міністр Дейвид Камерон переслав через Твіттер «сердечні вітання» і заявив, що очікує від Обами продовження співпраці. В ході відвідин Йорданії, Камерон заявив репортерам, що Обама повинен докласти зусиль, щоб допомогти в припиненні громадянської війни в Сирії.

Привітання надіслали також прем’єр-міністр Австралії Джулія Ґіллард та лідери Китаю і Японії.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG