Спеціальні потреби

Столтенберґ - Лаврову: Росія повинна вивести війська з України


Сергій Лавров (л) і Єнс Столтенберґ (п) під час зустрічі у Брюсселі, 19 травня 2015 року
Сергій Лавров (л) і Єнс Столтенберґ (п) під час зустрічі у Брюсселі, 19 травня 2015 року

Як розповів у вівторок генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, він заявив російському міністрові закордонних справ Сергію Лаврову, що Росія повинна вивести всі війська і важку техніку з України та припинити надання допомоги сепаратистам.

Про це Столтенберґ сказав 19 травня в Брюсселі, де він зустрічався з російським міністром у рамках щорічної сесії Комітету міністрів Ради Європи.

Столтенберґ додав, що після зустрічі в Брюсселі він також поінформував Лаврова про свою стурбованість значною кількістю військових навчань, проведених Росією за короткий час майже без попередження.

«Ми також обговорили необхідність прозорості, особливо за умови посиленої військової присутності вздовж наших кордонів ... для НАТО дуже важливо зробити все можливе, щоб не дати ситуації вийти з-під контролю», - зазначив він.

Північноатлантичний альянс неодноразово критикував Москву за її роль в українському конфлікті і вимагає повного дотримання Мінських домовленостей щодо України. Росія заперечує, що постачає зброю або війська сепаратистам в Східній Україні.

XS
SM
MD
LG