Спеціальні потреби

Лавров хоче участі представників південного сходу України в переговорах щодо майбутнього країни


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що питання південно-східних районів України повинно бути обговорене на розмовах про майбутнє країни.

У вівторок він заявив репортерам в Москві, що Росія хоче, щоб ці райони, в яких проживає чимало російськомовних громадян, були представлені на багатосторонніх переговорах.

У Парижі генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен попередив, що дальше вторгнення російських військ в Україну буде «історичною помилкою», яка ще більше ізолює Росію у світі.

Також у вівторок Міністерство закордонних справ Росії закликало Україну припинити підготовку на південному сході, що, як сказано, може довести до громадянської війни.

Тимчасом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про арешт 70 протестувальників під час атитерористичної операції з метою усунути проросійських демонстрантів, які зайняли урядовий будинок у Харкові.

В неділю проросійські демонстранти зайняли урядові будинки в Харкові, Донецьку та Луганську. Вони вимагають референдумів про вихід зі складу України, подібний до того, який минулого місяця проведено в Криму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG