Спеціальні потреби

Міністр закордонних справ Сергій Лавров запросив Кім Чен Ина відвідати Росію


Кім Чен Ин і Сергій Лавров (п)
Кім Чен Ин і Сергій Лавров (п)

У четвер міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров мав зустріч у Пхеньяні з північнокорейським лідером Кім Чен Ином, в ході якої запросив його відвідати РФ. Цей крок збільшує роль Москви в міжнародних зусиллях, щоб пом’якшити напруження на Корейському півострові.

Це був перший візит Лаврова в КНДР від 2009 року.

Тимчасом у Нью-Йорку вже другий день поспіль відбуваються переговори представників обох країн для підготовки саміту 12 червня між президентом Дональдом Трампом і Кім Чен Ином.

Росія, як здається, намагається відігравати деяку роль в дипломатичних зусиллях, метою яких є покласти край рокам напруження з приводу ядерної програми Північної Кореї.

Запрошуючи Кім Чен Ина відвідати Росію, Лавров заявив:

«Відвідайте Росію. Ми будемо дуже щасливі побачити вас», сказав Лавров, який сидів за столом напроти Кіма, під час зустрічі, яку транслювало телебачення.

Він висловив підтримку з боку Москви декларації з минулого місяця, у якій обидві держави погодились докласти зусиль для денуклеаризації Корейського півострова.

Лавров заявив, що Москва надіється, що всі сторони вдадуться до виважених підходів до можливих переговорів про ядерне врегулювання.

Дивіться також: "Треба задатись питанням, чи це був єдиний спосіб так діяти" - Карпентер про спецоперацію "Бабченка"

XS
SM
MD
LG