Спеціальні потреби

Північна Корея віддана "повній" денуклеаризації та саміту з Трампом - лідер Південної Кореї


Президент Південної Кореї Мун Чже Ін та лідер Північної Кореї Ким Чен Ин під час зустрічі 26 травня 2018 року.
Президент Південної Кореї Мун Чже Ін та лідер Північної Кореї Ким Чен Ин під час зустрічі 26 травня 2018 року.

Лідер Північної Кореї Ким Чен Ин підтвердив свою відданість справі "повної" денуклеаризації Корейського півострова та запланованої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив у неділю. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

У суботу Президент Південної Кореї Мун Чже Ін провів неоголошену раніше зустріч з лідером Північної Кореї Ким Чен Ином. Як пояснили в Південній Кореї, ця зустріч спрямована на забезпечення успіху саміту між США та КНДР.

Проведення цієї зустрічі підтверджує бажання обох лідерів співпрацювати заради того, щоб саміт, навколо якого все ще існує невизначеність, все ж відбувся.

Лише через день після того, як Трамп оголосив про скасування саміту з лідером Північної Кореї через «відверту ворожість» КНДР, президент США ввечері в п’ятницю заявив про поновлення роботи над зустріччю і зазначив, що ведуться «конструктивні обговорення».

«Ведемо дуже конструктивні обговорення про поновлення саміту, який, якщо відбудеться, ймовірно, пройде в Сингапурі в той же день 12 червня і, за потреби, триватиме далі», - зазначив Трамп у Twitter.

Президент Трамп на початку тижня оголосив про скасування саміту після того, як Північна Корея дала зрозуміти що вона може відкликати саміт через непорозуміння щодо умов, які висувають Сполучені Штати в справі односторонньої денуклеаризації Корейського півострова.

У вівторок, під час зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у Білому домі, він сказав, що саміт, можливо, не відбудеться наступного місяця.

«Якщо це не станеться тепер, можливо, він станеться пізніше», - наголосив Трамп.

Президент додав: «Є певні умови, яких ми вимагаємо».

Дивіться також: Торговельна війна між США та Китаєм: чи стануть господарники жертвою тарифних суперечок?

Інше за темою

XS
SM
MD
LG