Спеціальні потреби

Лавров звинуватив Захід у «небажанні» домагатися виконання Мінська-2


Сергій Лавров
Сергій Лавров

Росія застерегла Захід від введення додаткових санкцій проти Москви, заявляючи, що подібні погрози показують, що західні країни виступають проти повномасштабної реалізації перемир’я на сході України.

США і деякі європейські лідери погрожують ввести жорсткіші санкції проти Росії, якщо вона не припинить підтримувати проросійських сепаратистів у Східній Україні.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у четвер назвав ці погрози спробою «відволікти увагу» від необхідності виконання умов угоди про припинення вогню.

«За цими закликами криється небажання цих діячів з відповідних країн, організацій – США і Євросоюзу – домагатися виконання того, про що домовилися в Мінську 12 лютого», – заявив глава російського МЗС на прес-конференції.

Українські військові повідомляють про скорочення кількості атак сепаратистів за останні три дні. У той же час у четвер вони заявили, що ті продовжують атакувати урядові об’єкти, в тому числі на околицях портового міста Маріуполя.

На прес-конференції в четвер Лавров звинуватив Захід у висуванні «сміховинних» вимог.

«Всі чудово розуміють, що ідеальних режимів перемир’я і припинення вогню не буває», - сказав він.

За останній тиждень представники Росії і Заходу підвищили тон словесних баталій.

Державний секретар США Джон Керрі звинуватив Москву в проведенні «найбільш неприхованої і масштабної пропагандистської кампанії», яку він бачив «з часів розпалу "холодної війни"».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG