Спеціальні потреби

Помер американський сенатор Френк Лаутенберґ


У понеділок помер найстаріший американський сенатор Френк Лаутенберґ. Помічники сенатора, який представляв штат Нью-Джерзі, повідомили, що йому було 89 років.

Лаутенберґ служив у Сенаті протягом двох окремих періодів. Перший раз – від 1982 року, коли його було обрано, до виходу на пенсію у 2001 році. Його знову було обрано до Сенату у 2003 році. Недавно він повідомив, що вийде на пенсію після закінчення свого терміну у 2015 році.

Сенатор Лаутенберґ був ветераном Другої світової війни, у Сенаті він представляв Демократичну партію. У Сенаті він цікавився Україною, активно підтримував рішення, які стосувалися демократичних реформ, а також визнання Голодомору.

Смерть Лаутенберґа означає, що губернатор штату Крис Кристі, який є республіканцем, призначить на посаду його наступника.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG