Спеціальні потреби

Латвія відключає російський телеканал


Латвія слідом за Литвою заборонила трансляцію російського державного телеканалу, пояснюючи це тим, що низка його програм, присвячених кризі в Україні, мала тенденційний характер і не відповідала інтересам національної безпеки цієї прибалтійської країни.

Рішення призупинити на три місяці мовлення телеканалу «Росія РТР» було прийнято Національною радою електронних ЗМІ Латвії і набуває чинності з 8 квітня, повідомила Associated Press представниця ради Саніта Бломніеце.

У раді повідомили, що рішення винесено на основі висновків латвійської служби безпеки, що заявила, що в кількох березневих програмах телеканалу «Росія» події на Україні висвітлювалися в такому ключі, який виправдовує «військову агресію щодо суверенної держави».

Крім того, рада відзначила, що в них «переважала точка зору, що, незважаючи на міжнародне право, президент Російської Федерації має право на використання армії в Україні для захисту російськомовного населення».

Уповноважений російського МЗС з прав людини засудив рішення латвійської влади. У своєму Твіттері Костянтин Долгов заявив, що відключення телеканалів - «це чергова спроба цензури незручної інформації, порушення основного права на доступ до ЗМІ».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG