Спеціальні потреби

ВООЗ видала нові рекомендації щодо догляду за пацієнтами з COVID-19


Всесвітня організації охорони здоров‘я видала нові клінічні рекомендації стосовно догляду за пацієнтами з COVID-19. Зокрема, у ВООЗ виступають за те, щоб пацієнти, у яких підтверджено, або є підозра на коронавірус, мали доступ до довгострокового нагляду, якщо їхні симптоми не зникають, або змінюються.

Серед рекомендацій для пацієнтів, які лікуються вдома - використання оксиметрів.

«Ще одне нове в рекомендації - це те, щоб пацієнти з COVID-19 вдома використовували пульсовий оксиметр, який вимірює рівень кисню, щоб можна було визначити, коли щось погіршується вдома і краще перейти до лікарні», - наводить Reuters слова речниці ВООЗ Маргарет Гарріс на брифінгу у вівторок.

Також ВООЗ рекомендувало в умовах лікарні використовувати антикоагулянти крові. «Також ми рекомендуємо, пропонуємо використовувати малу дозу антикоагулянтів, щоб запобігти появі згустків у кров‘яних судинах. Ми пропонуємо використовувати менші, а не більші дози, бо більші дози можуть спричинити інші проблеми», - заявила Гарріс.

Для пацієнтів, яким надається додатковий кисень, у ВООЗ рекомендують розміщувати таких пацієнтів на животі, щоб полегшити надходження кисню.

Дивіться також: З 25 січня в Україні перестав діяти період посиленого карантину. Відео

З 25 січня в Україні перестав діяти період посиленого карантину. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:18 0:00

XS
SM
MD
LG