Спеціальні потреби

Палата представників США проголосувала за невизнання анексії Криму Росією


Будівля Конгресу США
Будівля Конгресу США

Палата представників США затвердила постанову про невизнання анексії Криму Росією. Під час голосування 12 березня, постанову підтримало 427 конгресменів, а один голос було віддано проти.

В постанові затверджується політика Сполучених Штатів з "юридичного та фактичного невизнання суверенних прав Російської Федерації на Крим, його повітряний простір, або територіальні води".

Жоден департамент, або установа федерального рівня не можуть надавати будь-яку допомогу, яка передбачає юридичне, чи фактичне визнання таких прав Росії.

Постанова надає право президентові США робити виключення з цієї постанови, у випадках, якщо це надзвичайно важливо для безпеки Сполучених Штатів.

Політику США з невизнання Криму було також підтверджено Декларацією від 25 липня 2018 року.

Також раніше цього місяця президент США Дональд Трамп продовжив ще на рік дію надзвичайного стану в сфері національної безпеки США у зв’язку з ситуацією в Україні, що означає продовження дії американських санкцій.

Зокрема, серед підстав такого рішення є "дії та стратегії осіб, що шкодять демократичному процесу та установам в Україні, загрожують миру, безпеці, стабільності та суверенітету, територіальній цілісності, а також підтримують зловживання активами. Серед підстав є спроби Росії анексувати Крим та використання сили в Україні".

Дивіться також: Наскільки впливовими на виборах в Україні є соціальні мережі? Інтерв'ю з експертом Максимом Саваневським.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG