Спеціальні потреби

G7 координує зусилля, щоб невідкладно надати Україні системи ППО


Архівне фото: прапори країн "Групи семи" та ЄС
Архівне фото: прапори країн "Групи семи" та ЄС

Лідери країн "Групи семи" в понеділок запевнили Україну у "непохильній підтримці" і зокрема заявили про кооринацію зусиль для зміцнення протиповітряної оборони на тлі атак Росії на українську енергетику та цивільні об'єкти.

"Ми продовжимо координувати зусилля, щоб задовольнити нагальні потреби України у військовому та оборонному обладнанні з негайним фокусом на наданні Україні систем та спроможностей протиповітряної оборони", - йдеться в заяві G7, виданій за результатами засідання, що відбулось в режимі відеоконференції.

Лідери країн "Групи семи" також домовились про ключові елементи платформи для координації фінансової підтримки України.

"Через цю платформу ми координуватимемо існуючі механізми, щоб надати тривалу підтримку в короткостроковій та довгостроковій перспективах - з особливою відповідальністю на фінансовій короткостроковій підтримці - координуватимемо подальше міжнародне фінансування та експертну допомогу, а також стимулюватимемо урядові реформи та зростання на основі приватного сектору", - йдеться в заяві.

"Мета зараз - це створити цю платформу швидко за участю України, міжнародних фінансовіх установ та інших партнерів", - сказав канцлер Німеччини Олаф Шольц, після зустрічі лідерів G7, що відбулась в режимі онлайн в понеділок, повідомляє AFP.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG