Спеціальні потреби

Опитування: близько половини працюючих американців втрачають доходи через коронавірус


Черга до центру з працевлаштування у Лас -Вегасі
Черга до центру з працевлаштування у Лас -Вегасі

Близько половини (53%) всіх працюючих американців заявляють, що коронавірус негативно позначився на їх доходах, або ж доходах членів родини. При цьому людям з низьким рівнем доходів втрата роботи загрожує найбільше. На це вказує нове опитування Associated Press-NORC Center for Public Affairs Research. Втрати доходів включають скорочення заробітної плати, втрату оплачуваної відпустки та власне втрату робочого місця.

Шістдесят відсотків американців кажуть, що економіка країни перебуває у поганому стані. Для порівняння у січні стан економіки описували як "хороший" 67% американців

23% дорослих, які мали роботу до початку сплеску захворювання, нині кажуть, що вони самі або член їх родини втратили роботу. Третина сімей, які заробляють менше 50 000 доларів на рік, кажуть, що вони, або член їх родини втратили роботу.

Шістдесят відсотків американців кажуть, що економіка країни перебуває у поганому стані. Для порівняння у січні стан економіки описували як "хороший" 67% американців. Сплеск песимізму став наслідком краху на фондовому ринку та закриття бізнесу по всій країні. Звичайна економічна діяльність була припинена, щоб обмежити кількість смертей від COVID-19.

Опитування також вказує, що 43% американців позитивно оцінюють роботу Дональда Трампа на посаді президента США. 56% оцінюють її негативно.

Дивіться також: Розповідь української медсестри, яка бореться з коронавірусом в Нью-Йорку

XS
SM
MD
LG