Спеціальні потреби

Уряду США пропонують виплатити 1500 доларів кожному американцю та компенсувати зарплатню тим, хто втратив роботу


Відповідно до проекту законодавства щодо подолання наслідків коронавірусу для економіки США, який зараз обговорюється у Сенаті, уряд із власної кишені оплатить заробітну платню за 4 місяці працівникам, яких роботодавці вимушені відправити у неоплачувану відпустку через коронавірус. Про це заявив лідер Демократичної меншості у Сенаті США Чак Шумер.

Законодавець переконаний, що відповідні положення будуть підтримані Сенатом. За його словами, законодавство також дозволить працівникам зберегти і медичне страхування, яке у Сполучених Штатах надається працедавцем.

Також повідомляється, що відповідно до пропозиції Демократичної партії США, кожному американцю пропонується надати допомогу у розмірі 1500 доларів на кожного дорослого та дитину. При цьому одна родина не зможе отримати більше 7500 доларів. Передбачається, що особи із годовим доходом понад 75 000 доларів та родини із сукупним доходом у понад 150 000 доларів повинні будуть повернути повну суму допомоги, або її частину. Раніше повідомлялось про пропозицію Республіканської партії США, яка пропонувала менші виплати громадянам США.

Загальний обсяг пропозиції демократів складає 2,5 трильйони доларів.

Пропозиція також включає: забезпечення доступу до послуг з охорони здоров'я, посилення даної системи та захист медичних працівників, розширення оплачуваних лікарняних, гарантії продуктової безпеки, підтримку малого бізнесу, сприяння місцевій владі, фінансування освіти, підтримка проведення виборів восени цього року.

Законодавців закликають швидше погодити спільний пакет заходів.

"Конгрес має схвалити угоду, без будь-яких нісенітниць, вже сьогодні. Чим довже часу це займе, тим складніше буде активізувати економіку. Наші працівники постраждають!", - твітував у вівторок президент США.

Дивіться також: Служби швидкого реагування у США готуються до напливу викликів через пандемію

XS
SM
MD
LG