Спеціальні потреби

Китайський і японський лідери обмірковують питання Північної Кореї


Прем’єр-міністри Китаю Вень Цзябао і Японії Юкіо Хатояма мали зустріч у Токіо для розмов, які стосувалися зростаючого напруження між Північною і Південною Кореями.

Хатояма знову закликав китайського керівника, щоб він підтримав заходи для висловлення догани Північній Кореї за затоплення нею південнокорейського корабля.

Південна Корея заявила, що вона проситиме цього тижня Раду Безпеки ООН, щоб розглянути справу затоплення у березні військового корабля. Південна Корея і міжнародні слідчі звинувачують Пхеньян у запуску торпеди проти корабля, в результаті чого загинуло 46 моряків. Однак Пхеньян заперечує свою відповідальність.

Після саміту з президентом Південної Кореї Лі Мен Баком і Юкіо Хатоямою в суботу китайський прем’єр заявив, що існує негайна потреба уникнути конфлікту між обома корейськими державами. Однак він не приєднався до Юкіо Хатоями і Лі Мен Бака в осуді Північної Кореї за той інцидент.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG