Спеціальні потреби

США закликали LinkedIn видалити сторінки китайських шпигунів


Лого LinkedIn
Лого LinkedIn

Американська контррозвідка застерігала соціальну мережу LinkedIn не бути "як Facebook", коли стало відомо про використання LinkedIn китайською розвідкою.

Я нещодавно побачив, що Twitter заблокував, здається, мільйони підробних акаунтів і, можливо, LinkedIn має рухатись вперед і робити щось подібне
Директор Центру національної контррозвідки та безпеки Вільям Еваніна

Про це стало відомо з матеріалу Reuters. Директор Центру національної контррозвідки та безпеки Вільям Еваніна заявив Reuters, що Китай створює фальшиві профілі на платформі LinkedIn, щоб найняти американців з доступом до урядових та комерційних таємниць.

Енаніна зазначив, що Китай "суперагресивно" використовує LinkedIn. Він закликає соціальну мережу бути агресивною у відповідь. Він рекомендує відповідь, подібну до дій Twitter, коли відкрилось, що іноземні агенти використовують підробні акаунти в своїх цілях.

"Я нещодавно побачив, що Twitter заблокував, здається, мільйони підробних акаунтів і, можливо, LinkedIn має рухатись вперед і робити щось подібне", - заявив Еваніна.

Twitter видалив 70 мільйонів акаунтів в травні та червні після того, як соціальна мережа ідентифікувала російські ферми тролів, які використовували платформу для розповсюдження дезінформації під час президентських виборів США 2016 року.

Facebook зіткнувся з подібними проблемами.

Ця історія мала б вас попередити… Ви можете бути як Facebook. Чи ви хочете опинитись в ситуації, в який був Facebook минулої весни і свідчити перед Конгресом?
Директор Центру національної контррозвідки та безпеки Вільям Еваніна​

"Ця історія мала б стати попередженням для вас… Ви можете бути як Facebook. Чи ви хочете опинитись в ситуації, в який був Facebook минулої весни і свідчити перед Конгресом?", - попереджає Еваніна.

LinkedIn, в свою чергу, пообіцяв зробити все можливе, щоб "ідентифікувати та зупинити цю діяльність (китайської розвідки, - ред. ГА)".

"Ми ніколи не чекали на запити діяти та ідентифікувати поганих осіб чи видаляти погані акаунти, використовуючи інформацію, яку ми можемо знайти або розвідувальну інформацію з різних джерел, включно із державними установами", - заявив голова відділу довіри та безпеки LinkedIn Паул Роквелл.

Міністерство закордонних справ Китаю заперечило факти використання LinkedIn китайською розвідкою. Воно назвало звинувачення на адресу Китаю "повною дурницею".

Дивіться також: Сенатор Коркер про втручання Росії: "Поки ми про це дискутуємо, вони [росіяни] перемагають". Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG