Спеціальні потреби

Треба пам'ятати про українців на окупованих територіях, які не змогли проголосувати - конгресмен США


12 відсотків українців не зможуть проголосувати. Бо вони на окупованих територіях. Ми маємо думати про це

У день голосування необхідно не забувати про тих українців, які не можуть взяти участь у виборах президента, бо перебувають на окупованих територіях на Донбасі та у Криму. Про це нагадує конгресмен-республіканець Джон Шимкус, який зараз перебуває у Києві із американською місією спостерігачів на другому турі голосування.

"Українці мають право обрати свого наступного президента. Це дуже захоплююче. Демократія у дії. Одна людина – один голос, - каже Шимкус. - Погана новина у тому, що 12 відсотків українців не зможуть проголосувати. Бо вони на окупованих територіях. Ми маємо думати про це. Звісно, ми б хотіли, щоб уся країна могла голосувати".

Нагадаємо, в неділю 21 квітня єдина виборча дільниця на Донеччині в населеному пункті Лебединське не відкрилась через те, що члени комісії відмовилися туди їхати.

Загалом українці, які живуть в незаконно окупованому Росією Криму або у невизнаних самопроголошених ЛНР/ДНР, повинні подолати значний шлях, аби дістатись дільниць на підконтрьольній Україні території.

Дивіться також: Олександр Пікалов сказав, чи піде у міністри до Зеленського. Відео

Олександр Пікалов сказав, чи піде у міністри до Зеленського. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:06 0:00

XS
SM
MD
LG