Спеціальні потреби

Конгрес голосує за допомогу Україні. Відео і текстова трансляція Голосу Америки

Вирішальне голосування. У суботу, 20 квітня, Палата Представників починає розгляд законопроєктів про допомогу Україні, Ізраїлю, Індо-Тихоокеанському регіону, а також законопроєкт, який включає розширення санкцій щодо Росії.

На вас чекає:

  • детальний опис процесу розгляду і голосування;
  • заяви ключових законодавців із перекладом українською;
  • включення із кулуарів Конгресу;
  • коментарі аналітиків;
  • відповіді на питання в прямому ефірі.
21:36 20.4.2024

Голова Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн привітала Конгрес США із позитивним рішенням щодо допомоги Україні:

"Я вітаю позитивне голосування переважною більшістю у Палаті представників Конгресу США. Україна заслуговує на всю можливу підтримку проти Росії.Тепер ми просимо Сенат США проголосувати якнайшвидше, оскільки на кону життя людей".

21:29 20.4.2024

Президент України Володимир Зеленський подякував Палаті представників США та особисто спікеру Майклу Джонсону за підтримку законопроєкту про допомоги Україні:

"Я вдячний Палаті представників Конгресу США, обом партіям і особисто спікеру Майку Джонсону за рішення, яке зберігає правильний хід історії. Демократія та свобода завжди матимуть значення у світі й ніколи не зазнають поразки, доки Америка допомагатиме їх захищати.

Життєво важливий законопроєкт про допомогу США, ухвалений сьогодні Палатою представників, допоможе запобігти розповзанню війни, збереже тисячі й тисячі життів і зробить обидва наші народи сильнішими. Справедливий мир і безпека можуть бути досягнуті лише завдяки силі. Ми сподіваємося, що законопроєкти будуть підтримані в Сенаті та направлені на розгляд Президенту Байдену. Дякую, Америко!"

21:11 20.4.2024

Палата представників США підтримала законопроєкт про допомогу Ізраїлю в розмірі 26,4 мільярда доларів.

366 конгресменів проголосували "за", 58 – "проти". За цей законопроєкт проголосувало більше республіканців, ніж демократів.

21:08 20.4.2024

Це момент історичний. 311 голосів проти 112 – це вища підтримка України, ніж голосування в Сенаті. Можливо, всі ці візити до Конгресу [активістів-прихильників України], можливо вся ця інформація, яка надійшла до конгресменів, можливо, всі брифінги, які вони чули від урядовців, можливо все це разом вплинуло, що за нього проголосувало більше конгресменів, ніж ті цифри, які ми чули раніше.

Це найбільша сума коштів, яку коли-небудь надавали Україні, ця сума має бути використана на деякі довготермінові програми, але переважно значна частина коштів у цьому законопроєкті – це бюджет цього року. Це відбувалося у найбільш драматичний спосіб, який можна було собі уявити щодо виділення допомоги.

Більше

Форум

XS
SM
MD
LG