Спеціальні потреби

На сайті WikiLeaks знову «з’явилася» Гілларі Клінтон


В добірку опублікованого листування потрапили тексти платних виступів Гілларі Клінтон перед фінансистами та групами, які представляють Wall Street

Сайт WikiLeaks в п'ятницю опублікував підбірку електронних листів кандидата в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон, серед яких є тексти її платних виступів в компаніях, що представляють ділові кола США.

Як стверджується, Клінтон заявляла, що в політичних питаннях необхідно мати позицію для публічного обговорення та іншу позицію для приватних розмов. В ході передвиборної кампанії Клінтон часто стикається з браком довіри до неї з боку багатьох виборців.

Як заявив голова Національного комітету Республіканської партії Райнс Прібус, опубліковані листи свідчать про те, що «образ, який створила Гілларі Клінтон в ході своєї кампанії, наскрізь фальшивий».

Листи Клінтон були опубліковані WikiLeaks в складі збірки сотень повідомлень із зламаного облікового запису голови її передвиборчого штабу Джона Подести.

Передвиборний штаб Клінтон не підтвердив справжність листів. Матеріали були опубліковані лише за два дні до других президентських дебатів між Клінтон і її суперником-республіканцем Дональдом Трампом, які відбудуться в неділю 9 жовтня у Міссурі.

У своїх листах Клінтон також міркувала про те, що система президентських передвиборчих кампаній вимагає від кандидатів збору неймовірних коштів.

«Це просто безглуздо, що у нас відбувається таке звалище з усіма цими фінансовими інтересами», - сказала вона на конференції з питань глобального лідерства компанії General Electric в 2014 році.

Клінтон заявляла, що саме керівництво фінансових компаній найкраще знає як потрібно реформувати американську фінансову індустрію.

На одному із заходів, організованих інвестиційним банком Goldman Sachs, Клінтон заявляла, що кандидатам в президенти від обох партій потрібна фінансова підтримка від Wall Street для ведення кампаній.

Берні Сандерс, який став суперником Клінтон в боротьбі за демократичну номінацію, раніше закликав її опублікувати тексти її виступів на Wall Street. Проте Клінтон цього таки не зробила.

Як повідомляється, за свої виступи в численних компаніях Клінтон отримала більше 20 мільйонів доларів.

Раніше засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж пообіцяв до 8 листопада цього року опублікувати «вагомі дані», які можуть вплинути на результат виборів у США.

Дивіться також: Хто зможе жорсткіше протистояти агресії Володимира Путіна - сперечалися кандидати у віце-президенти США на теледебатах

XS
SM
MD
LG