Спеціальні потреби

Зустріч Трампа з Клімкіним – незаперечний сигнал підтримки України з боку США


Підтримка США українського суверенітету та територіальної цілісності є непохитною
Білий дім

Підтримка США українського суверенітету та територіальної цілісності є непохитною» - йдеться в заяві Білого дому після зустрічі міністра закордонних справ Павла Клімкіна з віце-президентом США Майком Пенсом. Клімкіна також прийняв президент США Дональд Трамп, «який засвідчив підтримку США Україні і бажання працювати з українськими партнерами для мирного роз’вязання конфлікту». Протягом зустрічі віце-президент Пенс також підкреслив, що Мінські угоди залишаються найбільш реалістичним шляхом до миру, йдеться в заяві.

«Сьогодні (вчора - Г.Ї.) я зустрівся з міністром закордонних справ Клімкіним і наголосив на непохитній підтримці США суверенітету та територіальної цілісності України"

На зустрічі віце-президента Пенса з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним сторони обговорили «розвиток ситуації на Донбасі. Павло Клімкін подякував за незмінну позицію адміністрації США в підтримці територіальної цілісності України та протидії російській агресії», повідомляє посольство України в США.

Дивіться також: Клімкін сподівається, що адміністрація Трампа зможе підібрати аргументи, аби змусити Росію виконувати взяті на себе зобов'язання

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG