Спеціальні потреби

Новопризначений керівник МЗС Клімкін обговорив із Лавровим ситуацію на Сході


Міністр закордонних справ України Павло Клімкін
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін
Керівники МЗС України Павло Клімкін і Росії Сергій Лавров обговорили заходи з урегулювання ситуації на сході України. Про це повідомили в департаменті інформації і преси МЗС Росії за підсумками першої телефонної розмови міністрів.

«Міністри обговорили заходи з урегулюванню ситуації в Україні, зокрема в контексті Женевської заяви від 17 квітня. З російського боку була відзначена важливість швидкої деескалації конфлікту, ослаблення напруженості і забезпечення безпеки всіх громадян України, початку широкого загальнонаціонального діалогу», – йдеться в повідомленні.

Російська сторона висловила сподівання, що на посаді глави МЗС УкраїниПавло Клімкін сприятиме конструктивній взаємодії зовнішньополітичних відомств Росії й України.

Крім того, в МЗС Росії зазначили, що напередодні також відбулася телефонна розмова президента Росії Володимира Путіна з президентом України Петром Порошенком.

19 червня Верховна Рада України затвердила Павла Клімкіна на посаді міністра закордонних справ, обов`язки якого після зміни української влади в лютому цього року виконував Андрій Дещиця. Женевська заява

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG